KONST / Litografier / Färglitografier 8192440
nr 819 2440
Färglitografier
4 st. Uklf Hinders, numrerade och signerade, motivets mått: 32x44
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 april 2013
kl 20:13:35
6/4 10:31:34
200 kr
7/4 01:28:47